• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisKleedkameruitDetails
    5 okt. 18:00Zinkwegse Boys JO11-1 - Hekelingen JO11-2Sportpark Beijerse Polderveld 1 A
    5 okt. 18:00Zinkwegse Boys JO11-2 - Binnenmaas MO11-1Sportpark Beijerse Polderveld 1 B
    6 okt. 20:00Zinkwegse Boys H1 - Groenoord ZVV H3Margriet (Schiedam)Margriet veld 2
    7 okt. 19:30Zuidland VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 B
    7 okt. 20:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Hellevoetsluis VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 B
    7 okt. 20:30FC Vlotbrug VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 A
    7 okt. 21:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Brielle, VV VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 A - KG1
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO12-1 - Oud-Beijerland JO12-1Sportpark Beijerse Polderveld 1 A
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO11-2 - GOZ JO11-2Sportpark Beijerse Polderveld 1 B
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-2 - 's-Gravendeel vv JO10-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 A2
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-1 - NSVV JO10-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 A1
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO9-2 - ZBVH JO9-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 B1
    8 okt. 08:30SHO JO11-3 - Zinkwegse Boys JO11-3Sportpark Kikkershoekveld 2 B
    8 okt. 09:00GOZ JO9-2 - Zinkwegse Boys JO9-1Sportpark De Erveveld 1 A1
    8 okt. 09:00ZBVH JO8-1JM - Zinkwegse Boys JO8-1Sportpark Herculesveld 1 A1
    8 okt. 09:15Flakkee JO15-1JM - Zinkwegse Boys JO15-1Sportpark Van Pallandtpolderveld 1
    8 okt. 10:00Zinkwegse Boys JO11-1 - Barendrecht JO11-5Sportpark Beijerse Polderveld 2 A
    8 okt. 10:00Zinkwegse Boys JO17-1 - Botlek, SC JO17-1Sportpark Beijerse Polderveld 125
    8 okt. 10:15CVV Zwervers G1 - Zinkwegse Boys G1Sportpark Couwenhoekveld 1 B
    8 okt. 11:00Abbenbroek 3 - Zinkwegse Boys 3Sportpark Abbenbroekveld 1
    8 okt. 11:15Zinkwegse Boys JO13-1 - NBSVV JO13-1JMSportpark Beijerse Polderveld 2
    8 okt. 12:15NSVV JO10-2 - Zinkwegse Boys JO10-3Gemeentelijk SportparkVeld 6B (1/4 wed) A1
    8 okt. 12:30Zinkwegse Boys 2 - NSVV 3Sportpark Beijerse Polderveld 1
    8 okt. 12:30SHO VR1 - Zinkwegse Boys VR1Sportpark Kikkershoekveld 6
    8 okt. 12:45Zinkwegse Boys 5 - Brielle, VV 6Sportpark Beijerse Polderveld 2
    8 okt. 14:30DVV '09 4 - Zinkwegse Boys 4Sportpark DVV '09veld 2
    8 okt. 15:00Zinkwegse Boys 1 - WFB 1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    15 okt. 09:00SJO DBF JO11-1 - Zinkwegse Boys JO11-2Sportpark FIOSveld 1 A
    15 okt. 10:45Zinkwegse Boys G1 - Oranje Wit G1JMSportpark Beijerse Polderveld 1 A
    15 okt. 12:00Brielle, VV 3 - Zinkwegse Boys 2Sportpark Geuzenparkveld 2 - KG2
    15 okt. 12:30BZC / Zuiderpark 3 - Zinkwegse Boys 5Sportpark De Vaanveld 1
    15 okt. 13:00Zinkwegse Boys VR1 - SSS VR3Sportpark Beijerse Polderveld 1
    15 okt. 14:30Rockanje 1 - Zinkwegse Boys 1Sportpark Drenkelingveld 1
    15 okt. 15:00Zinkwegse Boys 3 - FC Vlotbrug 4Sportpark Beijerse Polderveld 2
    15 okt. 15:00Zinkwegse Boys 4 - 's-Gravendeel vv 5Sportpark Beijerse Polderveld 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    1 okt.5e - Pernis 70 - 2
    1 okt.1e - NBSVV 12 - 2
    1 okt.OFB 2 - 4e2 - 5
    1 okt.JO17-2 - Brielle, VV JO17-31 - 2
    1 okt.GHVV'13 VR1 - Zinkwegse Boys VR10 - 3
    1 okt.2e - WFB 26 - 5
    1 okt.JO15-1 - NSVV JO15-11 - 14
    1 okt.JO14-1 - Rozenburg JO14-13 - 8
    1 okt.Barendrecht G2 - Zinkwegse Boys G13 - 3
    1 okt.JO11-1 - Smitshoek JO11-43 - 1
    1 okt.JO13-1 - Binnenmaas, FC JO13-28 - 1
    1 okt.v.v. Hekelingen JO17-1 - JO17-11 - 4
    1 okt.JO12-1 - SHO JO12-4JM3 - 1
    1 okt.JO11-2 - SSS JO11-1JM4 - 4
    29 sep.PPSC H3 - Zinkwegse Boys H17 - 4
    28 sep.SCO '63 3 - 4e2 - 2