• 3

  • Zinkwegse Boys 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boot, RickyTeamspeler
    Brussé, JeroenTeamspeler
    Dalen, Arie vanTeamspeler
    Dam, Ruard vanTeamspeler
    Deuren, Rick vanTeamspeler
    Dool, Davey van denTeamspeler
    Dool, Ferry van denTeamspeler
    Hoegen, DionTeamspeler
    Jong, Wouter deTeamspeler
    Meys, ElmerTeamspeler
    Orgers, RamonTeamspeler
    Overkleeft, SimonTeamspeler
    Ruiven, Michel vanTeamspeler
    Ruiven, Ronald vanTeamspeler
    Ruiven, Stefan vanTeamspeler
    Slooter, GiovanniTeamspeler
    Verzendaal, BasTeamspeler
    Wander, ChrisTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisKleedkameruitDetails
    8 okt. 11:00Abbenbroek 3 - Zinkwegse Boys 3Sportpark Abbenbroekveld 1
    15 okt. 15:00Zinkwegse Boys 3 - FC Vlotbrug 4Sportpark Beijerse Polderveld 2
    29 okt. 13:00Kethel Spaland, vv 6 - Zinkwegse Boys 3Sportpark Willem-AlexanderVeld 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Zinkwegse Boys 3 - NBSVV 310 - 0
    17 sep.Zinkwegse Boys 3 - SHO 93 - 0
  • Poulestanden Zinkwegse Boys 3 ( 8e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zinkwegse Boys 31100100103
    2FC Vlotbrug 411004133
    3Brielle, VV 511005323
    4Abbenbroek 300000000
    5Kethel Spaland, vv 600000000
    6Pernis 400000000
    7Rockanje 500000000
    8Simonshaven 300000000
    9v.v. Hekelingen 6100135-20
    10SCO '63 3100114-30
    11NBSVV 31001010-100

    Poulestanden Zinkwegse Boys 3 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zinkwegse Boys 33300111109
    2SHO 93201151056
    3Strijen 53102713-63
    4SNS 23003413-90