• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisKleedkameruitDetails
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO12-1 - SHO JO12-4JMSportpark Beijerse Polderveld 1 A
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO11-2 - SSS JO11-1JMSportpark Beijerse Polderveld 1 B
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-3 - SHO JO10-4Sportpark Beijerse Polderveld 2 A1
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO9-1 - Slikkerveer JO9-2Sportpark Beijerse Polderveld 2 A2
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO8-1 - v.v. Hekelingen JO8-5JMSportpark Beijerse Polderveld 2 B1
    1 okt. 09:40Zinkwegse Boys JO13-1 - Binnenmaas, FC JO13-2Sportpark Beijerse Polderveld 2
    1 okt. 09:45Zinkwegse Boys JO11-1 - Smitshoek JO11-4Sportpark Beijerse Polderveld 1 A
    1 okt. 11:00Zinkwegse Boys JO15-1 - NSVV JO15-1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    1 okt. 11:00Zinkwegse Boys JO14-1 - Rozenburg JO14-1Sportpark Beijerse Polderveld 2
    1 okt. 12:30Zinkwegse Boys 2 - WFB 2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    1 okt. 14:20Zinkwegse Boys JO17-2 - Brielle, VV JO17-3Sportpark Beijerse Polderveld 2
    1 okt. 15:00Zinkwegse Boys 1 - NBSVV 1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    1 okt. 16:00Zinkwegse Boys 5 - Pernis 7Sportpark Beijerse Polderveld 2
    6 okt. 20:00Zinkwegse Boys H1 - Groenoord ZVV H3Margriet (Schiedam)Margriet veld 2
    7 okt. 20:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Hellevoetsluis VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 B
    7 okt. 21:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Brielle, VV VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 A - KG1
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO12-1 - Oud-Beijerland JO12-1Sportpark Beijerse Polderveld 1 A
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO11-2 - GOZ JO11-2Sportpark Beijerse Polderveld 1 B
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-2 - 's-Gravendeel vv JO10-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 A2
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-1 - NSVV JO10-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 A1
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO9-2 - ZBVH JO9-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 B1
    8 okt. 10:00Zinkwegse Boys JO11-1 - Barendrecht JO11-5Sportpark Beijerse Polderveld 2 A
    8 okt. 10:00Zinkwegse Boys JO17-1 - Botlek, SC JO17-1Sportpark Beijerse Polderveld 125
    8 okt. 11:15Zinkwegse Boys JO13-1 - NBSVV JO13-1JMSportpark Beijerse Polderveld 2
    8 okt. 12:30Zinkwegse Boys 2 - NSVV 3Sportpark Beijerse Polderveld 1
    8 okt. 12:45Zinkwegse Boys 5 - Brielle, VV 6Sportpark Beijerse Polderveld 2
    8 okt. 15:00Zinkwegse Boys 1 - WFB 1Sportpark Beijerse Polderveld 1
  • Programma uit

    WedstrijddatumWedstrijdVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    29 sep. 20:00PPSC H3 - Zinkwegse Boys H1Margriet veld 2
    1 okt. 08:30SHO JO9-4 - Zinkwegse Boys JO9-2veld 6 B2
    1 okt. 09:00v.v. Hekelingen JO17-1 - Zinkwegse Boys JO17-1veld 2
    1 okt. 10:15Barendrecht G2 - Zinkwegse Boys G1veld 8 B
    1 okt. 10:30NBSVV JO10-1JM - Zinkwegse Boys JO10-1veld 2 A1
    1 okt. 11:00NBSVV JO11-1JM - Zinkwegse Boys JO11-3veld 2 B
    1 okt. 12:00NSVV JO10-3 - Zinkwegse Boys JO10-2Veld 6B (1/4 wed) A1
    1 okt. 13:15GHVV'13 VR1 - Zinkwegse Boys VR1veld 1
    1 okt. 14:30OFB 2 - Zinkwegse Boys 4veld 1
    7 okt. 19:30Zuidland VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1veld 1 B
    7 okt. 20:30FC Vlotbrug VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1veld 1 A
    8 okt. 08:30SHO JO11-3 - Zinkwegse Boys JO11-3veld 2 B
    8 okt. 09:00GOZ JO9-2 - Zinkwegse Boys JO9-1veld 1 A1
    8 okt. 09:00ZBVH JO8-1JM - Zinkwegse Boys JO8-1veld 1 A1
    8 okt. 09:15Flakkee JO15-1JM - Zinkwegse Boys JO15-1veld 1
    8 okt. 10:15CVV Zwervers G1 - Zinkwegse Boys G1veld 1 B
    8 okt. 11:00Abbenbroek 3 - Zinkwegse Boys 3veld 1
    8 okt. 12:15NSVV JO10-2 - Zinkwegse Boys JO10-3Veld 6B (1/4 wed) A1
    8 okt. 14:30DVV '09 4 - Zinkwegse Boys 4veld 2
    8 okt. 14:30SHO VR1 - Zinkwegse Boys VR1veld 3
    15 okt. 09:00SJO DBF JO11-1 - Zinkwegse Boys JO11-2veld 1 A
    15 okt. 12:00Brielle, VV 3 - Zinkwegse Boys 2veld 2 - KG2
    15 okt. 12:30BZC / Zuiderpark 3 - Zinkwegse Boys 5veld 1
    15 okt. 14:30Rockanje 1 - Zinkwegse Boys 1veld 1