• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 20:00WICO H2 - Zinkwegse Boys H1Topsportcentrum (Rotterdam)
    2 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO8-1 - SHO JO8-4Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-3 - SHO JO10-3Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO14-1 - ZBVH JO14-1JMSportpark Beijerse Polder
    2 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-1 - Rhoon JO10-1Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 08:30SHO JO11-4JM - Zinkwegse Boys JO11-1Sportpark Kikkershoek
    2 okt. 09:00FC Vlotbrug JO15-1 - Zinkwegse Boys JO15-1Sportpark De Kooistee
    2 okt. 09:30NBSVV JO12-2JM - Zinkwegse Boys JO12-2Sportpark De Kreek (NBSVV)
    2 okt. 09:45Zwervers, IJVV de JO10-2 - Zinkwegse Boys JO10-2YVV De Zwervers- De Groote Stee
    2 okt. 10:00Zinkwegse Boys JO19-1 - Heinenoord JO19-1Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 10:00Simonshaven JO9-1JM - Zinkwegse Boys JO9-2Sportpark Simonshaven
    2 okt. 10:30Zinkwegse Boys JO12-1 - Coal JO12-1Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 11:00SCO '63 JO13-1JM - Zinkwegse Boys JO13-1Sportpark Oostbroek
    2 okt. 11:45Zinkwegse Boys JO17-1 - Spartaan'20 JO17-4Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 12:00NBSVV 2 - Zinkwegse Boys 2Sportpark De Kreek (NBSVV)
    2 okt. 12:30Zwervers, IJVV de JO19-1 - Zinkwegse Boys JO19-2YVV De Zwervers- De Groote Stee
    2 okt. 12:30Sparta (AV) G1JM - Zinkwegse Boys G1Sportcomplex Nieuw Terbregge
    2 okt. 13:20Zinkwegse Boys VR1 - Binnenmaas, FC VR2Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 14:00v.v. Hekelingen 9 - Zinkwegse Boys 5Sportpark Het Spui
    2 okt. 14:30Overmaas 1 - Zinkwegse Boys 1Sportpark Olympia
    2 okt. 15:10Zinkwegse Boys 3 - RVVH 8Sportpark Beijerse Polder
    2 okt. 17:00Zinkwegse Boys 4 - Strijen 6Sportpark Beijerse Polder
    7 okt. 21:00WIA H1 - Zinkwegse Boys H1Topsportcentrum (Rotterdam)
    8 okt. 20:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Rhoon VR30+1Sportpark De Omloop
    8 okt. 20:30Brielle, VV VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1Sportpark De Omloop
    8 okt. 21:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Zuidland VR30+1Sportpark De Omloop
    8 okt. 22:00Binnenmaas, FC VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1Sportpark De Omloop
    9 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO9-2 - Oud-Beijerland JO9-2Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-2 - GOZ JO10-2Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO11-1 - ZBVH JO11-1Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO12-2 - SSS MO12-1Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 08:30sv Poortugaal JO10-3 - Zinkwegse Boys JO10-1Sportpark Polder Albrandswaard
    9 okt. 08:30Binnenmaas, FC JO12-2 - Zinkwegse Boys JO12-1Sportpark De Lange Weide
    9 okt. 08:30Alexandria'66 JO9-2 - Zinkwegse Boys JO9-1Sportpark Oosterflank
    9 okt. 09:00ZBVH JO8-1JM - Zinkwegse Boys JO8-1Sportpark Hercules
    9 okt. 09:00ZBVH JO10-2JM - Zinkwegse Boys JO10-3Sportpark Hercules
    9 okt. 09:45Zinkwegse Boys JO13-1 - v.v. Hekelingen JO13-2JMSportpark Beijerse Polder
    9 okt. 09:45SHO JO14-2 - Zinkwegse Boys JO14-1Sportpark Kikkershoek
    9 okt. 10:30Zinkwegse Boys JO17-2 - Jonge Spartaan, de JO17-2Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 11:00Zinkwegse Boys G1 - Jonge Spartaan G1JMSportpark Beijerse Polder
    9 okt. 12:30Zinkwegse Boys 2 - Binnenmaas, FC 4Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 12:30Binnenmaas, FC JO17-2 - Zinkwegse Boys JO17-1Sportpark De Lange Weide
    9 okt. 12:45Zinkwegse Boys 5 - SCO '63 4Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 13:45Smitshoek VR2 - Zinkwegse Boys VR1Sportpark Smitshoek
    9 okt. 14:30Zinkwegse Boys JO19-2 - Binnenmaas, FC JO19-3Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 14:30Binnenmaas, FC 7 - Zinkwegse Boys 4Sportpark De Lange Weide
    9 okt. 14:30Strijen JO19-1 - Zinkwegse Boys JO19-1Sportpark Strijen
    9 okt. 15:00Zinkwegse Boys 1 - WCR 1Sportpark Beijerse Polder
    9 okt. 16:15Zinkwegse Boys JO15-1 - Brielle, VV JO15-2Sportpark Beijerse Polder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    25 sep.1e - TransvaliaZW 12 - 1
    25 sep.NSVV 6 - 4e2 - 1
    25 sep.Brielle, VV JO19-2 - JO19-13 - 3
    25 sep.2e - 's-Gravendeel vv 20 - 0
    25 sep.JO12-2 - Oud-Beijerland JO12-13 - 0
    25 sep.SHO 9 - Zinkwegse Boys 35 - 4
    25 sep.JO19-2 - v.v. Hekelingen JO19-22 - 4
    25 sep.Zinkwegse Boys G1 - GHVV'13 G1JM8 - 0
    25 sep.JO17-2 - Strijen JO17-22 - 6
    25 sep.GOZ JO14-1 - JO14-12 - 0
    25 sep.Charlois, sv JO12-2 - JO12-13 - 4
    25 sep.Pernis JO17-1 - JO17-12 - 1
    25 sep.JO15-1 - Hellevoetsluis JO15-211 - 0
    25 sep.JO11-1 - Binnenmaas, FC JO11-22 - 6
    25 sep.JO13-1 - Spijkenisse JO13-56 - 1
    24 sep.Zinkwegse Boys VR30+1 - Rhoon VR30+10 - 7
    24 sep.Zuidland VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+10 - 0
    24 sep.Zinkwegse Boys VR30+1 - Brielle, VV VR30+10 - 1
    24 sep.Binnenmaas, FC VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+12 - 1
    23 sep.Zinkwegse Boys H1 - WIA H43 - 5
    22 sep.DRL 3 - 5e0 - 5
    21 sep.LMO 3 - 2e
    20 sep.SVB Besiktas JO12-1 - JO12-13 - 3