• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisKleedkameruitDetails
    29 jan. 08:30Zinkwegse Boys JO8-2 - Brielle, VV JO8-2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    29 jan. 08:30Zinkwegse Boys JO9-1 - Oud-Beijerland JO9-2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    29 jan. 08:30Zinkwegse Boys JO10-2 - Strijen JO10-1Sportpark Beijerse Polderveld 2
    29 jan. 08:30Zinkwegse Boys JO12-1 - Smitshoek JO12-2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    29 jan. 08:30SSS JO8-1JM - Zinkwegse Boys JO8-1Sportpark SSSveld 1
    29 jan. 08:30Nieuwenhoorn JO10-2JM - Zinkwegse Boys JO10-1Sportpark NieuwenhoornVeld 5 F (half)
    29 jan. 08:45v.v. Hekelingen JO13-2JM - Zinkwegse Boys JO13-1Sportpark Het Spuiveld 3
    29 jan. 09:15OFB JO9-1 - Zinkwegse Boys JO9-2Sportpark Oeltgenveld 1
    29 jan. 10:00NBSVV JO10-1JM - Zinkwegse Boys JO10-3Sportpark De Kreek (NBSVV)veld 2
    29 jan. 10:15Zwartewaal JO12-1 - Zinkwegse Boys JO12-2Zwartewaal-terreinveld 2 (C-jun./ D-, E- en F-pup.)
    29 jan. 10:30Zinkwegse Boys JO17-2 - Botlek, SC JO17-2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    29 jan. 10:30Zinkwegse Boys JO19-1 - Jonge Spartaan, de JO19-1Sportpark Beijerse Polderveld 2
    29 jan. 10:30ZBVH JO11-1 - Zinkwegse Boys JO11-1Sportpark Herculesveld 1
    29 jan. 11:30Excelsior'20 G1JM - Zinkwegse Boys G1Sportpark Thurledeveld 6
    29 jan. 12:00Spijkenisse JO17-3 - Zinkwegse Boys JO17-1Sportpark Jaap Riedijkveld 4
    29 jan. 12:15NBSVV 3 - Zinkwegse Boys 4Sportpark De Kreek (NBSVV)veld 2
    29 jan. 12:30Zinkwegse Boys 2 - Simonshaven 2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    29 jan. 12:45Zinkwegse Boys 5 - Oud-Beijerland 5Sportpark Beijerse Polderveld 2
    29 jan. 13:00Vierpolders 4 - Zinkwegse Boys 3Sportpark Coosenhoekveld 1
    29 jan. 14:15Zinkwegse Boys JO14-1 - SHO JO14-2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    29 jan. 14:30Zinkwegse Boys VR1 - LMO VR1Sportpark Beijerse Polderveld 2
    29 jan. 14:30Jonge Spartaan, de JO19-2 - Zinkwegse Boys JO19-2Sportpark Spartacusveld 4--
    5 feb. 08:30Zinkwegse Boys JO8-2 - SHO JO8-4Sportpark Beijerse Polderveld 1
    5 feb. 08:30Zinkwegse Boys JO9-1 - Smitshoek JO9-5Sportpark Beijerse Polderveld 1
    5 feb. 08:30Zinkwegse Boys JO10-2 - SSS JO10-1JMSportpark Beijerse Polderveld 1
    5 feb. 08:30SHO JO9-3 - Zinkwegse Boys JO9-2Sportpark Kikkershoekveld 1
    5 feb. 08:30SSS JO10-2JM - Zinkwegse Boys JO10-3Sportpark SSSveld 2
    5 feb. 09:00Brielle, VV JO10-1 - Zinkwegse Boys JO10-1Sportpark Geuzenparkveld 2
    5 feb. 09:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO14-2 - Zinkwegse Boys JO14-1Sportpark Rijnmond Hoogvlietveld 2
    5 feb. 09:45Zinkwegse Boys JO11-1 - NSVV JO11-3Sportpark Beijerse Polderveld 1
    5 feb. 09:45Zinkwegse Boys JO12-1 - SHO JO12-2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    5 feb. 10:00NBSVV JO13-1JM - Zinkwegse Boys JO13-1Sportpark De Kreek (NBSVV)veld 2
    5 feb. 10:00SHO JO15-3JM - Zinkwegse Boys JO15-1Sportpark Kikkershoekveld 6
    5 feb. 10:30NSVV JO12-2 - Zinkwegse Boys JO12-2Gemeentelijk Sportparkveld 2
    5 feb. 10:45Zinkwegse Boys G1 - Honselersdijk G3Sportpark Beijerse Polderveld 2
    5 feb. 11:30SCO '63 4 - Zinkwegse Boys 5Sportpark Oostbroekveld 1
    5 feb. 12:30Binnenmaas, FC 4 - Zinkwegse Boys 2Sportpark De Lange Weideveld 1
    5 feb. 12:30Binnenmaas, FC VR2 - Zinkwegse Boys VR1Sportpark De Lange Weideveld 4
    5 feb. 12:30Strijen JO17-2 - Zinkwegse Boys JO17-2Sportpark Strijenveld 3
    5 feb. 12:30Binnenmaas, FC JO19-2 - Zinkwegse Boys JO19-1Sportpark De Lange Weideveld 2
    5 feb. 13:00Zinkwegse Boys JO17-1 - Hellevoetsluis JO17-2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    5 feb. 13:00Zinkwegse Boys JO19-2 - Binnenmaas, FC JO19-3Sportpark Beijerse Polderveld 2
    5 feb. 14:30TransvaliaZW 1 - Zinkwegse Boys 1Sportpark TransvaliaZWveld 1
    5 feb. 15:00Zinkwegse Boys 4 - Binnenmaas, FC 7Sportpark Beijerse Polderveld 1--
  • Uitslagen

    Geen informatie