• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldKleedkamerthuisKleedkameruitDetails
    29 sep. 20:00PPSC H3 - Zinkwegse Boys H1Margriet (Schiedam)Margriet veld 2
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO12-1 - SHO JO12-4JMSportpark Beijerse Polderveld 1 A
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO11-2 - SSS JO11-1JMSportpark Beijerse Polderveld 1 B
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-3 - SHO JO10-4Sportpark Beijerse Polderveld 2 A1
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO9-1 - Slikkerveer JO9-2Sportpark Beijerse Polderveld 2 A2
    1 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO8-1 - v.v. Hekelingen JO8-5JMSportpark Beijerse Polderveld 2 B1
    1 okt. 08:30SHO JO9-4 - Zinkwegse Boys JO9-2Sportpark Kikkershoekveld 6 B2
    1 okt. 09:00v.v. Hekelingen JO17-1 - Zinkwegse Boys JO17-1Sportpark Het Spuiveld 2
    1 okt. 09:40Zinkwegse Boys JO13-1 - Binnenmaas, FC JO13-2Sportpark Beijerse Polderveld 2
    1 okt. 09:45Zinkwegse Boys JO11-1 - Smitshoek JO11-4Sportpark Beijerse Polderveld 1 A
    1 okt. 10:15Barendrecht G2 - Zinkwegse Boys G1Sportpark De Bongerdveld 8 B
    1 okt. 10:30NBSVV JO10-1JM - Zinkwegse Boys JO10-1Sportpark De Kreek (NBSVV)veld 2 A1
    1 okt. 11:00Zinkwegse Boys JO15-1 - NSVV JO15-1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    1 okt. 11:00Zinkwegse Boys JO14-1 - Rozenburg JO14-1Sportpark Beijerse Polderveld 2
    1 okt. 11:00NBSVV JO11-1JM - Zinkwegse Boys JO11-3Sportpark De Kreek (NBSVV)veld 2 B
    1 okt. 12:00NSVV JO10-3 - Zinkwegse Boys JO10-2Gemeentelijk SportparkVeld 6B (1/4 wed) A1
    1 okt. 12:30Zinkwegse Boys 2 - WFB 2Sportpark Beijerse Polderveld 1
    1 okt. 13:15GHVV'13 VR1 - Zinkwegse Boys VR1Sportcomplex Guldelandveld 1
    1 okt. 14:20Zinkwegse Boys JO17-2 - Brielle, VV JO17-3Sportpark Beijerse Polderveld 2
    1 okt. 14:30OFB 2 - Zinkwegse Boys 4Sportpark Oeltgenveld 1
    1 okt. 15:00Zinkwegse Boys 1 - NBSVV 1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    1 okt. 16:00Zinkwegse Boys 5 - Pernis 7Sportpark Beijerse Polderveld 2
    5 okt. 18:00Zinkwegse Boys JO11-1 - Hekelingen JO11-2Sportpark Beijerse Polderveld 1 A
    5 okt. 18:00JO11-2 - Binnenmaas MO11-1Sportpark Beijerse Polderveld 1 B
    6 okt. 20:00Zinkwegse Boys H1 - Groenoord ZVV H3Margriet (Schiedam)Margriet veld 2
    7 okt. 19:30Zuidland VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 B
    7 okt. 20:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Hellevoetsluis VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 B
    7 okt. 20:30FC Vlotbrug VR30+1 - Zinkwegse Boys VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 A
    7 okt. 21:00Zinkwegse Boys VR30+1 - Brielle, VV VR30+1Sportpark Geuzenparkveld 1 A - KG1
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO12-1 - Oud-Beijerland JO12-1Sportpark Beijerse Polderveld 1 A
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO11-2 - GOZ JO11-2Sportpark Beijerse Polderveld 1 B
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-2 - 's-Gravendeel vv JO10-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 A2
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO10-1 - NSVV JO10-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 A1
    8 okt. 08:30Zinkwegse Boys JO9-2 - ZBVH JO9-1Sportpark Beijerse Polderveld 2 B1
    8 okt. 08:30SHO JO11-3 - Zinkwegse Boys JO11-3Sportpark Kikkershoekveld 2 B
    8 okt. 09:00GOZ JO9-2 - Zinkwegse Boys JO9-1Sportpark De Erveveld 1 A1
    8 okt. 09:00ZBVH JO8-1JM - Zinkwegse Boys JO8-1Sportpark Herculesveld 1 A1
    8 okt. 09:15Flakkee JO15-1JM - Zinkwegse Boys JO15-1Sportpark Van Pallandtpolderveld 1
    8 okt. 10:00Zinkwegse Boys JO11-1 - Barendrecht JO11-5Sportpark Beijerse Polderveld 2 A
    8 okt. 10:00Zinkwegse Boys JO17-1 - Botlek, SC JO17-1Sportpark Beijerse Polderveld 125
    8 okt. 10:15CVV Zwervers G1 - Zinkwegse Boys G1Sportpark Couwenhoekveld 1 B
    8 okt. 11:00Abbenbroek 3 - Zinkwegse Boys 3Sportpark Abbenbroekveld 1
    8 okt. 11:15Zinkwegse Boys JO13-1 - NBSVV JO13-1JMSportpark Beijerse Polderveld 2
    8 okt. 12:15NSVV JO10-2 - Zinkwegse Boys JO10-3Gemeentelijk SportparkVeld 6B (1/4 wed) A1
    8 okt. 12:30Zinkwegse Boys 2 - NSVV 3Sportpark Beijerse Polderveld 1
    8 okt. 12:45Zinkwegse Boys 5 - Brielle, VV 6Sportpark Beijerse Polderveld 2
    8 okt. 14:30DVV '09 4 - Zinkwegse Boys 4Sportpark DVV '09veld 2
    8 okt. 14:30SHO VR1 - Zinkwegse Boys VR1Sportpark Kikkershoekveld 3
    8 okt. 15:00Zinkwegse Boys 1 - WFB 1Sportpark Beijerse Polderveld 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    28 sep.SCO '63 3 - 4e2 - 2
    24 sep.4e - DRL 23 - 2
    24 sep.Zinkwegse Boys 3 - NBSVV 310 - 0
    24 sep.Stellendam 1 - 1e4 - 0
    24 sep.Vierpolders 5 - 5e3 - 2
    24 sep.Binnenmaas, FC 3 - 2e0 - 5
    24 sep.Jonge Spartaan, de JO19-3 - JO19-11 - 2
    24 sep.v.v. Hekelingen JO14-1 - JO14-112 - 0
    24 sep.Zinkwegse Boys G1 - Honselersdijk G32 - 2
    24 sep.Hellevoetsluis JO15-1 - JO15-16 - 1
    24 sep.GOZ JO12-2 - JO12-15 - 1
    24 sep.GOZ JO11-1 - JO11-13 - 1
    24 sep.SJO DBF JO17-1JM - JO17-22 - 3
    24 sep.Zinkwegse Boys JO11-3 - Spartaan'20 JO11-102 - 2
    24 sep.SHO JO13-3 - JO13-10 - 9
    22 sep.v.v. Hekelingen 7 - 4e3 - 2